• Производител на вратоврска кабли
  • банер3

Zhejiang Yaonan Electric Co., Ltd. Основана е во 2017 година со регистриран капитал од 10 милиони јуани (порано именувана фабрика Yueqing Yaonan Electric, основана во 1996 година).Компанијата е лоцирана во Кинескиот капитал за електрични апарати - Лиуши, Јуекинг, е претпријатие за индустриска и трговска интеграција, специјализирано за производи од пластика, електрични апарати со висок и низок напон и производство на инструменти и броила.

Компанијата главно произведува: најлонска вратоврска, вратоврска од нерѓосувачки челик, челична жица за нокти, водоотпорна кабелска жлезда, терминален блок, прекинувач, покажувач, дигитален метар и мерач на енергија итн. Производите се широко користени и услуги: машини, моќ, електроника, комуникации, војска, бродоградилиште, металургија, петрохемија, осветлување, железнички транспорт и други индустрии.Производите се извезуваат во Северна Америка, Јужна Америка, Блискиот Исток, Африка и Југоисточна Азија, како што се повеќе од 90 земји и региони…

  • Работилница за инјектирање Работилница за инјектирање
  • Изложба Изложба
  • Тим Тим

ЦЕНТАР ЗА ПРОИЗВОДИ

ЈАОНАН ПАРТНЕР

АББ
DLX
СНД
XMZ
ЗТ
ХУМ

ВЕСТИ ЦЕНТАР

WhatsApp онлајн разговор!